La Casetta Di Trastevere

  • 75 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere Ρώμη απέχει περίπου 4 χλμ. από το Κάστρο των Αγγέλων. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στον χώρο καθιστικού και στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere διαθέτει συσκευές κουζίνας, όπως παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη για τους επισκέπτες που προτιμούν να μαγειρεύουν τα γεύματά τους.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το σιδηροδρομικό σταθμό Flaminio. Η Πινακοθήκη των Μποργκέζε απέχει περίπου 6 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα 75 τ.μ., ενώ η στάση λεωφορείων Marconi/Pza della Radio βρίσκεται 150 μέτρα από το κατάλυμα. Το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere με 2 υπνοδωμάτια βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Ισπανική Σκάλα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near La Casetta Di Trastevere Ρώμη
Casa Di Sve
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Di Sve

135 μ από το κατάλυμα
USD 134 USD 121
ανά νύχτα
Appartamento Romantica House
Τιμή μόνο για κινητά

Appartamento Romantica House

164 μ από το κατάλυμα
USD 147 USD 132
ανά νύχτα
Interno2001
Τιμή μόνο για κινητά

Interno2001

269 μ από το κατάλυμα
USD 107 USD 96
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma Trastevere Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:30 έως 20:30
    Check-out: από 05:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας058091-LOC-12514,IT058091C26D8ZWFJA
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere περιλαμβάνουν Τραστέβερε, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere θα είναι 117€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα La Casetta Di Trastevere περιλαμβάνουν Gelateria PING PONG και Huobi και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 75 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Ρώμη Τσιαμπίνο Αεροδρόμιο
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Roma Trastevere Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    La Casetta Di Trastevere Ρώμη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο